Contact

Helpt u ook het Weidevogelfestival Altena met geld van de Rabobank?

07-03-2018
De Weidevogelbescherming in het Land van Heusden en Altena bestaat dit jaar twintig jaar.

Op zaterdag 16 juni besteedt Altenatuur daar op een feestelijke manier aandacht aan met het ‘Weidevogelfestival Altena’.

Dankzij de unieke samenwerking van meer dan 80 enthousiaste vrijwilligers en 120 welwillende agrariërs worden er ieder jaar weer meer nesten gevonden van kievit, scholekster, grutto, wulp en tureluur.

De Rabobank ondersteunt het initiatief van het Weidevogelfestival, en daarom mag onze vereniging dit voorjaar deelnemen aan de Rabobank Clubkas Campagne. Tussen 17 maart en 8 april kunnen Rabobankleden hun stem uitbrengen op onze vereniging.

Wij stellen uw stem uiteraard erg op prijs. We doen er alles aan om van het Weidevogelfestival Altena een onvergetelijk feest te maken, waarover nog lang nagepraat zal worden.

Zegt het voort, zegt het voort.

Contact: Len Bruining
E: l.bruining@planet.nl
T: 0622666910
www.altenatuur.nl/weidevogelbescherming